Obrazy

Jednym z chętniej wybieranych elementów wyposażenia wnętrza są obrazy. Mogą stać się ciekawym rozwiązaniem dekoracji ścian, przełamując ich monotonny i nudny wygląd. W naszej ofercie znajduje się wiele oryginalnych obrazów, ciekawe kompozycje czy intrygujące repliki ozdób na ścianę na drewnianych podstawkach. Posiadamy w ofercie także obrazki posrebrzane na chrzest, które będą eleganckim upominkiem bądź pamiątką ważnego wydarzenia w życiu prywatnym obdarowywanego.

Umiejętnie wprowadzamy do naszego asortymentu dekoracje na ścianę utrzymane w różnego rodzaju stylach. Dzięki temu nasi Klienci mogą wybrać wśród wielu interesujących ozdób do wnętrza. Proponujemy przedmioty różniące się materiałami, formą i wzornictwem, dzięki czemu będą pasowały do wnętrz o bardzo odmiennych cechach – zarówno do rustykalnej sypialni, jak i klasycznie urządzonego gabinetu.

Sortuj według
Pokaż na stronie
Nowość
Oryginalny panel ścienny marki Aluro będzie piękną ozdobą wielu wnętrz.
Dostępny
160,00 PLN
Zegar drewniany, ścienny. Modny loftowy design.
Dostępny
590,00 PLN
Oryginalny obraz Witolda Zakrzewskiego "Secret One" powstały w 1990 roku. Sygnowany.
Dostępny
600,00 PLN
Obraz "Słoneczniki w polu" autor Luba Szewczuk - Kuszpit.
Dostępny
850,00 PLN
Przepiękny obraz autorstwa Elżbiety Walczyńskiej.
Dostępny
800,00 PLN
Obraz przedstawiający stare drzewo. Przedstawienie drzewa tworzy całość z oryginalną ramą. Obraz na płycie malowany akrylem w surowej drenianej ramie.
Dostępny
290,00 PLN
Ozdoba na ścianę - wachlarz drewniany na którym wyrzeźbiono pędzące konie. Wspaniały prezent dla miłośników koni i piękna ozdoba wnętrza.
Dostępny
420,00 PLN
Ozdoba na ścianę, na drewnianej podstawce umieszczone metalowe ozdoby, piękna ozdoba stylowego wnętrza.
Dostępny
210,00 PLN
Teka wydrukowanych rysunków autorstwa Władysława Kościelniaka przedstawiających Pleszew i okolice.Teka zawiera 18 rysunków formatu A4, które można sobie...
Dostępny
25,00 PLN
Strona 1 z 1
Pokaż na stronie