Obrazy

Jednym z chętniej wybieranych elementów wyposażenia wnętrza są obrazy. Mogą stać się ciekawym rozwiązaniem dekoracji ścian, przełamując ich monotonny i nudny wygląd. W naszej ofercie znajduje się wiele oryginalnych obrazów, ciekawe kompozycje czy intrygujące repliki ozdób na ścianę na drewnianych podstawkach. Posiadamy w ofercie także obrazki posrebrzane na chrzest, które będą eleganckim upominkiem bądź pamiątką ważnego wydarzenia w życiu prywatnym obdarowywanego.

Umiejętnie wprowadzamy do naszego asortymentu dekoracje na ścianę utrzymane w różnego rodzaju stylach. Dzięki temu nasi Klienci mogą wybrać wśród wielu interesujących ozdób do wnętrza. Proponujemy przedmioty różniące się materiałami, formą i wzornictwem, dzięki czemu będą pasowały do wnętrz o bardzo odmiennych cechach – zarówno do rustykalnej sypialni, jak i klasycznie urządzonego gabinetu.

Sortuj według
Pokaż na stronie
Zegar ścienny Kiran będzie wspaniałą ozdobą wielu wnętrz.
Dostępny
590,00 PLN
Przepiękne lustro salonowe od marki Aluro. Doda blasku i rozjaśni każde pomieszczenie. Lustro celowo postarzane imitujące stare uszkodzenia i odpryski fa...
Dostępny
1 490,00 PLN
Oryginalny obraz Witolda Zakrzewskiego "Secret One" powstały w 1990 roku. Sygnowany.
Dostępny
600,00 PLN
Obraz "Słoneczniki w polu" autor Luba Szewczuk - Kuszpit.
Dostępny
850,00 PLN
Przepiękny obraz autorstwa Elżbiety Walczyńskiej.
Dostępny
800,00 PLN
Ozdoba na ścianę - wachlarz drewniany na którym wyrzeźbiono pędzące konie. Wspaniały prezent dla miłośników koni i piękna ozdoba wnętrza.
Dostępny
420,00 PLN
Teka wydrukowanych rysunków autorstwa Władysława Kościelniaka przedstawiających Pleszew i okolice.Teka zawiera 18 rysunków formatu A4, które można sobie...
Dostępny
25,00 PLN
Strona 1 z 1
Pokaż na stronie