Broszki

To biżuteria, która została już nieco zapomniana, a niektórzy uważają, że broszki nadają się tylko do płaszczy starszych pań. My udowadniamy, że to nieprawda! Coraz więcej fashonistek oraz trendsetterek w swoich stylizacjach wykorzystuje właśnie ten rodzaj biżuterii. Intrygujące kształty w postaci samochodów, pawi, motyli mogą być bardzo atrakcyjnym dodatkiem do stroju. Można wpiąć ją w klapę marynarki, przytwierdzić do sukienki lub koszuli na piersi, jak też spiąć nią szal lub ozdobić damską torebkę.

Gwarantujemy bardzo atrakcyjne broszki w pełni srebrne, jak również wzbogacone o kamienie cyrkonii czy barwną emalię. Posiadamy w ofercie dyskretne i bardzo delikatne w formie modele, jak też awangardowych kształtów małe dzieła jubilerskie. Zachęcamy do zakupu wyjątkowych dodatków do garderoby dla wyjątkowych kobiet.

Sortuj według
Pokaż na stronie
Nowość
Piękna broszka wykonana ze srebra i bursztynu, idealna do spięcia szala, wpięcia do klapy marynarki czy jako ozdoba beretu.
Dostępny
170,00 PLN
Piękna, elegancka broszka srebrna z perłą hodowlaną to idealny prezent dla Pań lubiących klasykę.
Dostępny
205,00 PLN
Śliczna broszka srebrna z markazytami to idealny prezent dla miłośników kociaków.
Dostępny
120,00 PLN
Elegancka srebrna broszka z czerwonym kamieniem jubilerskim i markazytami idealna do spięcia szala czy jako przypinka do beretu lub płaszcza.
Dostępny
206,00 PLN
Piękna, elegancka broszka ozdobiona zielonymi cyrkoniami i markazytami, idealna do spięcia szala, chusty czy wpięcia w klapę marynarki.
Dostępny
252,00 PLN
Bardzo elegancka broszka ozdobiona czarnymi cyrkoniami i markazytami, idealna do spięcia szala czy jako przypinka do beretu.
Dostępny
238,00 PLN
Piękna, okazała broszka srebrna z turkusem. Ta broszka może służyć do spięcia szala czy chustki, świetnie będzie się też prezentować w klapi...
Dostępny
158,00 PLN
Piękna i elegancka broszka srebrna. Ta broszka będzie wspaniale wyglądać w klapie marynarki czy przy spiętym szaliku.
Dostępny
172,00 PLN
Elegancka broszka - Para kotów (jeden ozdobiony markazytami) to piękny dodatek do wielu stylizacji. Broszkę polecamy również na prezent dla kociarzy.
Dostępny
158,00 PLN
Przepiękna, elegancka broszka srebrna ozdobiona markazytami i naturalnymi perłami to wspaniały pomysł na gustowne i oryginalny prezent. Świetnie spr...
Dostępny
199,00 PLN
Przepięka broszka wykonana z najwyższej próby srebra - Paw ozdobiony emalią i markezytami.
Dostępny
320,00 PLN
Piękna broszka z czerwoną emalią w tle, markezytami i cyrkoniami wykonana z najwyższej próby srebra.
Dostępny
175,00 PLN
Piękna broszka wykonana z najwyższej próby srebra. Ta broszka to doskonały pomysł na prezent dla miłośników muzyki.
Dostępny
112,00 PLN
Elegancka broszka srebrna.
Dostępny
208,00 PLN
Śliczna, delikatna broszka srebrna, lekko oksydowana. Idealna do klapy marynarki lub do spięcia apaszki. Kształt kwiatu tulipana.
Dostępny
69,00 PLN
Dostępny
132,00 PLN
Niedostępny
155,00 PLN
Dostępny
148,00 PLN
Dostępny
155,00 PLN
Klasyka i elegancja - piękna broszka z bursztynem oprawionym w srebro najwyższej próby.
Dostępny
310,00 PLN
Śliczna broszka wykonana z najwyższej próby srebra - wzór delfin.
Dostępny
72,00 PLN
Broszka wykonana z najwyższej próby srebra - słonik. Słonik oczywiście z trąbą do góry, przyniesie wiele szczęścia.
Dostępny
79,00 PLN
Piękna i elegancka broszka wykonana z najwyższej próby srebra, pośrodku ozdobiona małą cyrkonią. Kształt przypominający wzniesione skrzydła zachwyci ka...
Dostępny
110,00 PLN
Wisior srebrny z przezroczystym, prostokątnym bursztynem. Oplot srebrny w kształcie łezki. Dodatkowym atutem jest umieszczone pod spodem zapięcie dzięki czemu wisior może również służyć ja...
Dostępny
178,00 PLN
Strona 1 z 1
Pokaż na stronie