Figurki

To detale decydują o ostatecznym charakterze wnętrza. Stanowią dopełnienie stylu panującego we wnętrzach. Rzeźby w kamiennym, szarym kolorze będą ciekawym elementem wystroju w pomieszczeniu urządzonym nowocześnie, zaś onyksowe figurki w odcieniu zieleni będą pięknie prezentowały się na regale w orientalnie zaaranżowanym salonie lub gabinecie. Proponowane przez nas produkty to nie są zwykłe bibeloty – to oryginalne dekoracje do każdego wnętrza.

Wśród dostępnych w naszym asortymencie przedmiotów znajdują się figurki przedstawiające postaci ludzi oraz zwierząt, wykonane z różnego rodzaju materiałów, jak drewno, kamień, glina i wiele innych. Ta różnorodność materiałów oraz technik rzeźbiarskich sprawia, że przedmioty z naszej oferty mogą zdobić wnętrza domów, gabinetów menadżerskich, gabinetów spa.

Sortuj według
Pokaż na stronie
Piękna szklana kura - bombonierka będzie piękną ozdobą kuchni.
Dostępny
120,00 PLN
Piękna figura bażanta w srebrnym kolorze.
Dostępny
310,00 PLN
Przepiękna figura pawia.
Dostępny
390,00 PLN
Wyjątkowa ozdoba ogrodu lub tarasu to ten wiatrowskaz z kogutem.
Dostępny
260,00 PLN
Figura żurawia wykonana z metalu będzie ozdobą wielu wnętrz.
Niedostępny
410,00 PLN
Piękna figura wykonana z metalu przedstawiająca żurawia z rozłożonymi skrzydłami, piękna dekoracja zarówno w domu jak i na tarasie.
Dostępny
430,00 PLN
Ozdoba wisząca Rikka firmy Aluro utrzymana w stylu vintage będzie ciekawą dekoracją wielu wnętrz.
Dostępny
65,00 PLN
Piękna, oryginalna ozdoba świąteczna - choinka. Metalowe półkule w złotym kolorze wpisane w kształt choinki. Ta dekoracja świetnie wygląda w każdy...
Dostępny
190,00 PLN
Oryginalna i bardzo ładna dekoracja każdego wnętrza. Stylizawana figura ptak wykonana z metalu to doskonały pomysł na prezent na każdą okazję.
Dostępny
220,00 PLN
Szklana skarbonka - świnka. Wspaniały pomysł na miły upominek dla każdego.
Dostępny
76,00 PLN
Figurka ceramiczna - konik. Figurka pokrywa szkliwem w czerwonym kolorze. Wspaniały pomysł na prezent dla miłośników koni.
Dostępny
64,00 PLN
Oryginalna rzeźba afrykańska wykonana z drzewa przedstawiająca mężczyznę grającego na bębnach.
Dostępny
99,00 PLN
Bardzo ładna rzeźba - głowa mężczyzny, wykonana z drewna mahoniu. Oryginalny prezent dła wszystkich lubiących styl etniczny i boho.
Dostępny
94,00 PLN
Piękne popiersie kobiety wykonane z drzewa. Ta figurka wspaniale wpisze się w klimat wnętrza urządzonego w stylu etnicznym i boho.
Dostępny
98,00 PLN
Śliczna rzeźba - lwica, rzeżba wykonana z hebanu będzie miłym upominkiem dla każdego.
Dostępny
54,00 PLN
Lew - rzeźba wykonana z hebanu, piękny upominek dla każdego.
Dostępny
59,00 PLN
Rzeżba wykonana z drewna przedstawiająca siedzącą małpę. Ten element dekoracyjny wspaniale wspasuje się we wnętrza w stylu boho.
Dostępny
85,00 PLN
Oryginalna rzeżba wykonana z drzewa przedstawiająca nosorożca.
Dostępny
98,00 PLN
Piękna figurka ceramiczna przedstawiająca konia na biegunach. Ceramiczna figurka w kolorze starego srebra to piękna dekoracja każdego wnętrza. Polecamy również inne figurki z tej...
Dostępny
198,00 PLN
Piękna figurka metalowa przedstawiająca głowę konia to prawdziwa ozdoba każdego mieszkania. Ta figura to również wspaniały prezent dla każdego miłośnika tych piękny...
Dostępny
265,00 PLN
Piękna figurka pary dzieci na sankach, dziewczynka siedzi, chłopiec trzyma latarkę i stoi za dziewczynką, białoszarosrebrzysta kolorystyka, przepiękna deko...
Dostępny
225,00 PLN
Piękne popiersie kobiece, oryginalna ozdoba wnętrza.
Dostępny
320,00 PLN
Bardzo ładna ceramiczna figurka kaczki - korpus szkliwiony zielono. Pięknie będzie się prezentowała przy donicy z kwiatami.
Dostępny
79,00 PLN
Figura - kobiecy akt w kolorze szaropopielatym.
Dostępny
178,00 PLN
Figura nagiej kobiety - akt, kolor popielaty.
Dostępny
178,00 PLN
Strona 1 z 2
Pokaż na stronie