Figurki

To detale decydują o ostatecznym charakterze wnętrza. Stanowią dopełnienie stylu panującego we wnętrzach. Rzeźby w kamiennym, szarym kolorze będą ciekawym elementem wystroju w pomieszczeniu urządzonym nowocześnie, zaś onyksowe figurki w odcieniu zieleni będą pięknie prezentowały się na regale w orientalnie zaaranżowanym salonie lub gabinecie. Proponowane przez nas produkty to nie są zwykłe bibeloty – to oryginalne dekoracje do każdego wnętrza.

Wśród dostępnych w naszym asortymencie przedmiotów znajdują się figurki przedstawiające postaci ludzi oraz zwierząt, wykonane z różnego rodzaju materiałów, jak drewno, kamień, glina i wiele innych. Ta różnorodność materiałów oraz technik rzeźbiarskich sprawia, że przedmioty z naszej oferty mogą zdobić wnętrza domów, gabinetów menadżerskich, gabinetów spa.

Sortuj według
Pokaż na stronie
Śliczna figurka w złotym kolorze pomoże stworzyć bożonarodzeniową dekorację.
Dostępny
69,00 PLN
Piękna figurka to nieodłączny element bożonarodzeniowej dekoracji.
Dostępny
79,00 PLN
Oryginalna figura - ptak wykonany z drewna, ręcznie wykonany z drewna z recyklingu. Ta figura będzie ciekawą dekoracją każdegi wnętrza, świetnie...
Dostępny
320,00 PLN
Figurka wykonana z ceramiki szkliwionej przedstawiają starca z brzoskwinią wspierającego się na długiej lasce. Jest to wizerunek Shou Lao - boga nieśmierte...
Niedostępny
48,00 PLN
Wielkanoc nie może się obejść bez dekoracji. Jajo szklane w beżowo złotej kolorystyce będzie pięknym świątecznym akcentem na wielkanocnym stole.
Dostępny
130,00 PLN
Piękna figura przedstawiająca siedzącego aniołka trzymającego w rączkach żabkę. Taka figura będzie piękną dekoracją wielu pomieszczeń.
Dostępny
235,00 PLN
Karczoch - ozdoba wykonana z ceramiki szkliwionej będzie piękną dekoracją we wielu pomieszczeniach.
Dostępny
49,80 PLN
Figura - głowa konia wykonana z mosiądzu na stabilnej podstawie to wspaniały pomysł na gustowny prezent. Rzeźba będzie się świetnie prezentować zarówno na biurku w gabinecie jak i na półc...
Dostępny
230,00 PLN
Figura wykonana z aluminium przedstawiająca wspaniałego konia to oryginalna ozdoba każdego wnętrza. Świetnie będzie się prezentować na gabinetowym biurku jak również na półc...
Dostępny
310,00 PLN
Piękna i oryginalna dekoracja do wyjątkowego wnętrza.
Dostępny
169,00 PLN
Ptaszek wykonany z aluminium będzie pięknym akcentem dekoracyjnym w każdym wnętrzu.
Dostępny
89,00 PLN
Figurka ceramiczna, szkliwiona przedstawiająca starca z brzoskwinią, który jest przedstawieniem chińskiego boga długowieczności.
Niedostępny
24,00 PLN
ŚLiczne ptaszki wykonane z aluminium będą piękną dekoracją każdego wnętrza.
Dostępny
84,00 PLN
Wyjątkowa ozdoba ogrodu lub tarasu to ten wiatrowskaz z kogutem.
Niedostępny
260,00 PLN
Piękna figura wykonana z metalu przedstawiająca żurawia z rozłożonymi skrzydłami, piękna dekoracja zarówno w domu jak i na tarasie.
Dostępny
430,00 PLN
Oryginalna i bardzo ładna dekoracja każdego wnętrza. Stylizawana figura ptak wykonana z metalu to doskonały pomysł na prezent na każdą okazję.
Dostępny
220,00 PLN
Szklana skarbonka - świnka. Wspaniały pomysł na miły upominek dla każdego.
Dostępny
76,00 PLN
Oryginalna rzeźba afrykańska wykonana z drzewa przedstawiająca mężczyznę grającego na bębnach.
Dostępny
99,00 PLN
Bardzo ładna rzeźba - głowa mężczyzny, wykonana z drewna mahoniu. Oryginalny prezent dła wszystkich lubiących styl etniczny i boho.
Dostępny
94,00 PLN
Piękne popiersie kobiety wykonane z drzewa. Ta figurka wspaniale wpisze się w klimat wnętrza urządzonego w stylu etnicznym i boho.
Dostępny
98,00 PLN
Śliczna rzeźba - lwica, rzeżba wykonana z hebanu będzie miłym upominkiem dla każdego.
Dostępny
54,00 PLN
Lew - rzeźba wykonana z hebanu, piękny upominek dla każdego.
Dostępny
59,00 PLN
Rzeżba wykonana z drewna przedstawiająca siedzącą małpę. Ten element dekoracyjny wspaniale wspasuje się we wnętrza w stylu boho.
Dostępny
85,00 PLN
Piękna figurka ceramiczna przedstawiająca konia na biegunach. Ceramiczna figurka w kolorze starego srebra to piękna dekoracja każdego wnętrza. Polecamy również inne figurki z tej...
Niedostępny
198,00 PLN
Piękna figurka metalowa przedstawiająca głowę konia to prawdziwa ozdoba każdego mieszkania. Ta figura to również wspaniały prezent dla każdego miłośnika tych piękny...
Dostępny
265,00 PLN
Strona 1 z 2
Pokaż na stronie