Galeria art M

Galeria Sztuki Użytkowej art M to rodzinna marka z tradycjami, która powstała w 1990 roku, jako miejsce w którym sztuka łączy się z życiem codziennym.
Oferujemy Państwu unikatowe dekoracje i oryginalne ozdoby, które nadadzą wnętrzom unikalny charakter. Małe detale, ozdoby i ciekawe dodatki tworzą efekt końcowy i mają ogromną siłę estetyczną wpływającą na nasze samopoczucie. 
Polecamy również efektowną biżuterię srebrną. Dzięki kolczykom, wisiorom czy bransoletom Wasze stylizacje nabiorą indywidualnego charakteru, podkreślą Wasz styl i kobiecość.
    Nasza Galeria to również miejsce w którym spotykają się twórcy i odbiorcy sztuki. Organizowaliśmy wernisaże i wystawy,  lekcje o sztuce i technikach plastycznych, współorganizowaliśmy aukcje charytatywne i konkursy plastyczne.
W Galerii art M wystawiali tacy twórcy jak Danuta Zamorska-Muszyńska, Jerzy Szpunt, Longina Wiszniewska, Janusz Motylski, Andrzej Mleczko, Tomasz Gudzowaty, Krzysztof Jarocki i inni. Władysław Kościelniak stworzył dla nas cykl rysunków, które wydaliśmy pt. "Pleszew i okolice".
   Od kilku lat prowadzimy także sklep internetowy,  w którym staramy się zabrać Państwa w podróż do świata wyjątkowej estetyki, pięknych dodatków i wyrafinowanego stylu.
                                              Małgorzata Giezek-Stempniak