Zamówienia
powyżej 200,00 zł

transport gratis!

art M - Galeria Sztuki Użytkowej

ul. Sienkiewicza 26
63-300 Pleszew (woj. wielkopolskie)
Telefon: 62 508 00 01
E-mail: biuro@galeriaartm.pl
NIP: 6170010704

O firmie

Galeria Sztuki Użytkowej art M powstała w 1990r. Z założenia to nie tylko sklep z różnymi ozdobami, obrazami czy biżuterią, ale również miejsce spotkań z artystami i sztuką, z ludźmi kochającymi piękno i lubiącymi rozmawiać o dokonaniach artystycznych. Cyklicznie organizujemy wernisaże i wystawy na których prezentowane jest nie tylko malarstwo, ale też grafika czy fotografia.    
W naszej Galerii, swoje prace wystawiali nie tylko tacy artyści jak Andrzej Mleczko, Danuta Muszyńska-Zamorska czy Tomasz Gudzowaty, ale też Ci, dla których był to dopiero początek długiej przygody ze sztuką.
Przede wszystkim naszym celem zawsze była promocja artystów pleszewskich. Galeria Art M współpracowała również z różnymi instytucjami przy organizacji aukcji, plenerów i konkursów, które wystawowy finał miały w naszej siedzibie.

Nasza firma zajmuje się sprzedażą dekoracyjnych artykułów wyposażenia wnętrz oraz biżuterii wykonanej ze srebra. Dbamy o oryginalność i dobrą jakość oferowanych produktów, ciekawe wzornictwo oraz atrakcyjne ceny.

Zapraszamy Państwa do korzystania z naszej bogatej oferty oraz współpracy.