Kolczyki

Kobiety je uwielbiają. Potrafią nadać codziennemu strojowi elegancji, a także dopełnią każdą kreację wyjściową, stanowiąc prawdziwą wisienkę na torcie. Kolczyki są idealnym dodatkiem do codziennej, jak i wieczorowej stylizacji. Mogą być delikatną ozdobą lub wyraźną, awangardową dekoracją – wszystko zależy od tego jaki model wybierzesz. Mamy w ofercie kolczyki wiszące oraz tzw. sztyfty. Proponujemy biżuterię bardzo delikatną o subtelnych wzorach oraz modele bogato zdobione kamieniami.

Wśród naszych propozycji znajdują się bardzo atrakcyjne i modne w ostatnim czasie kolczyki inspirowane biżuterią wiktoriańską i wyrobami jubilerskimi w stylu retro. Proponujemy też bardzo atrakcyjne modele o nowoczesnym wyglądzie i prostych liniach. Mamy również bardzo klasyczne, sprawdzające się w każdej sytuacji perełki.

Sortuj według
Pokaż na stronie
Nowość
Prześliczne, eleganckie kolczyki wykonane z najwyższej próby srebra, ozdobione białymi, niebieskimi i granatowymi cyrkoniami. Te kolczyki będą wspaniałym dopełnieniem eleganckiej...
Dostępny
255,00 PLN
Nowość
Przepiękne, eleganckie kolczyki wykonane z najwyższej próby srebra, ozdobione białymi i czarnymi cyrkoniami.
Dostępny
185,00 PLN
Nowość
Piękne, modne i eleganckie kolczyki wykonane z najwyższej próby srebra z perłami hodowlanymi, ozdobione srebrnymi "monetami".
Dostępny
198,00 PLN
Nowość
Prześliczne kolczyki wykonane z najwyższej próby srebra, kształt skrzydeł ozdobionych białymi cyrkoniami.
Dostępny
75,00 PLN
Nowość
Piękne kolczyki koła z kulkami, klasyka i elegancja w jednym. Te koła zachwycą każdą Panią.
Dostępny
175,00 PLN
Przepiękne kolczyki wykonane z najwyższej próby srebra. Modne wzornictwo, szyk i elegancja dla miłośniczek srebrnych kółek.
Dostępny
95,00 PLN
Piękne, delikatne i eleganckie kolczyki wykonane z najwyższej próby srebra.
Dostępny
81,00 PLN
Przepiękne kolczyki wykonane z najwyższej próby srebra, lekko oksydowane w kształcie liści miłorzębu.
Dostępny
68,00 PLN
Śliczne i eleganckie kolczyki wykonane z najwyższej próby srebra i pozłacane. Kolczyki kółka ozdobione są malutkimi kuleczkami, te kolczyki dodadzą szyku każdej...
Dostępny
66,00 PLN
Przepiękne kolczyki wykonane ze srebra i pozłacane. Te wspaniałe kolczyki zachwycą każdą kobietę i będa oryginalnym uzupełnieniem wielu kreacji.
Dostępny
120,00 PLN
Piękne, modne i pasujące do każdej stylizacji kolczyki wykonane z najwyższej próby srebra i pozłocone, ozdobione białymi cyrkoniami. Polecamy na miły upominek na każd...
Dostępny
49,00 PLN
Oryginalne, piękne kolczyki wykonane z najwyższej próby srebra, oksydowane i ozdobione plasterkiem koralowca.
Dostępny
198,00 PLN
Przepiękne, oryginalne kolczyki wykonane z najwyższej próby srebra, ozdobione czerwonym koralowcem.
Dostępny
152,00 PLN
Piękne i wyjątkowe kolczyki wykonane z najwyższej próby srebra z jasną masą perłową.Te modne kolczyki to wspaniałe uzupełnienie wielu stylizacji.
Dostępny
95,00 PLN
Przepiękne i bardzo eleganckie kolczyki wykonane z najwyższej próby srebra. Te kolczyki z granatową cyrkonią (wielkość 10 mm x 7 mm) w otoczeniu białych cyrkonii to efektowna ozdoba każdej...
Dostępny
110,00 PLN
Bardzo efektowne kolczyki wykonane z najwyższej próby srebra. Oryginalny wzór kolczyków zachwyci wiele Pań.
Dostępny
168,00 PLN
Modne i eleganckie kolczyki wykonane z najwyższej próby srebra.
Dostępny
189,00 PLN
Delikatne kolczyki wykonane z najwyższej próby srebra. Zawsze modne kółka idealne dla dzieci i dorosłych.
Dostępny
12,00 PLN
Przepiękne i bardzo eleganckie kolczyki wykonane z najwyższej próby srebra i ozdobione białymi cyrkoniami. Te śliczne kolczyki będą prawdziwą ozdobą każde...
Dostępny
290,00 PLN
Śliczne kolczyki wykonane z najwyższej próby srebra o ozdobione białymi mikrocyrkoniami to doskonały pomysł na prezent dla każdej Pani.
Dostępny
68,00 PLN
Piękne i bardzo eleganckie kolczyki wykonane z najwyższej próby srebra z białymi cyrkoniami.
Dostępny
96,00 PLN
Śliczne, delikatne kolczyki wykonane z najwyższej próby srebra. Te modne, urocze kolczyki to doskonały pomysł na prezent.
Dostępny
33,00 PLN
Piękne kolczyki wykonane z najwyższej próby srebra. Uroczy wzór, który pasuje do każdej stylizacji.
Dostępny
62,00 PLN
Śliczne, modne kolczyki wykonane z najwyższej próby srebra, pasują do każdej stylizacji. Te kolczyki to wspaniały pomysł na miły prezent.
Dostępny
48,00 PLN
Przepiękne i bardzo oryginalne kolczyki srebrne z elementem drewna. Te kolczyki pasują do każdej stylizacji, zachwycą Panie lubiące niebanalne dod...
Dostępny
69,00 PLN
Strona 1 z 9
Pokaż na stronie